فروش ماشین های اداری
 • کد اقتصادی

  با ارائه فاکتور رسمی

 • گواهی ارزش افزوده

  ارائه گواهی ارزش افزوده

 • شماره ثبت

  522692

 • کد اقتصادی

  با ارائه فاکتور رسمی

 • گواهی ارزش افزوده

  ارائه گواهی ارزش افزوده

 • شماره ثبت

  522692

تعمیر لیبل پرینتر

شرکت ایده گسترش با توجه به دانش کسب شده و تخصص های لازم طی سالیان دراز در این عرصه، آماده ارائه انواع خدمات در زمینه تعمیر انواع لیبل پرینتر می باشد.

در این مرکز تعمیر فیش پرینتر و پرینتر حرارتی توسط کارشناسان متخصص و با استفاده از بروزترین ابزارهای تست و تعمیر و به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود.
تعمیر فیش پرینتر اگرچه کار ساده ای بنظر می آید اما نیاز به تخصص دارد.  روش کار پرینتر حرارتی بصورت چاپ با حرارت بر روی کاغذ مخصوص می باشد .

در این نوع چاپ بدون نیاز به جوهر ، توسط ایجاد حرارت بر روی کاغذ مخصوص که به حساس به حرارت باشد عمل چاپ انجام میشود ، از تکنولوژی پرینتر حرارتی در دستگاه ATM بانکها و دستگاه POS نیز استفاده میشود. پرینتر های حرارتی به دو نوع تک رنگ و دو رنگ در بازار موجود می باشند.

لیبل پرینتر زبرا - ایده گسترش

شایع ترین خرابی های لیبل پرینترها

گفتیم که فیش پرینترها از قیمت بالاتری نسبت به سایر پرینترهای جوهر افشان و لیزری برخوردارند. از این رو این پرینترها کیفیت بالایی نیز دارند. اما با این حال در طول مدت استفاده ممکن است به دلایل گوناگون دچار مشکلات و خرابی هایی بشوند. اکثر مشکلاتی که برای دستگاه های فیش پرینتر به وجود می آیند قابل تعمیر می باشند. در زیر لیستی از شایع ترین مشکلات پیش آمده برای فیش پرینترها را عنوان می کنیم:

و همچنین فروش قطعات از جمله

هد لیبل پرینتر -ادابتو -سوکت – لیبل – ریبون

هد لیبل پرینترآدابتور لیبل پرینترسوکت مادی فیش پرینتر - لیبل پرینترلیبل کاغ لیبل پرینترریبون لیبل پرینتر

 

 

تمام حقوق مادی و معنوی متعلق به ایده گسترش پارسا الکترونیک می باشد